اخبار
 
در مسابقات تکواندو هفتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاههای پیام نور سراسر کشوردانشجویان ورزشکار دانشگاه پیام نور استان قزوین در مسابقات تکواندو هفتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای پیام نور سراسر کشور با کسب 2 مدال طلا و 1 مدال نقره بر سکوی قهرمانی این دوره از مسابقات ایستادند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، تیم تکواندوی دانشجویان دختر دانشگاه پیام نور استان قزوین با حضور در هفتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان دانشگاههای پیام نور سراسر کشور ، توانست با غلبه بر حریفان خود با کسب 2 مدال طلا و یک مدال نقره مقام اول این مسابقات را از آن خود کرده و بر سکوی قهرمانی بایستد .

در این مسابقات سیده الناز امیری در وزن 73- و الهام اسفندیاری در وزن 73+ مدال طلا گرفتند و زهرا عزیزی در وزن 49- به مدال نقره رسید . ترکیب تیم قهرمان تکواندو این دانشگاه را خانمها :   سیده الناز امیری الهام اسفندیاری زهرا عزیزی سونا خلیلی زهرا اکبری پریسا رسته خاک و اکرم کاراگاه  تشکیل میدادند و مربیگری تیم را سرکار خانم استاد فاطمه صفرپور بر عهده داشت و سرپرستی تیم نیز بر عهده خانم پروین کشاورز از دانشجویان قهرمان فارغ التحصیل این دانشگاه بود .            

 

تربیت بدنی دانشگاه پیام نور استان قزوین

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما