اخبار
 
همزمان با ایام الله دهه مبارک  فجر انقلاب اسلامی به منظور ارائه دستاوردهای بانوان استان قزوین در بخش های مختلف علمی ، هنری ، فرهنگی ، اقتصادی واجتماعی که به برکت انقلاب اسلامی طی 38 سال اخیر بدست آمده است نمایشگاه توانمندی های زنان استان قزوین برگزار گردید .
از آنجا که با پیروزی انقلاب اسلامی ایران با تکیه بر اصول وارزش های اسلامی در حوزه علمی پیشرفت زیادی برای کشور بدست آمده است ، دانشگاه پیام نور نیز به لحاظ توانمندی در تربیت نیروهای متخصص  و متعهد گامهای مهمی در این عرصه برداشته است و با سرلوحه قرار دادن تاکیدات رهبر معظم انقلاب برضرورت پیشرفت علمی در دانشگاههای کشور ، پرچمدار تحقق منویات معظم له گردیده است .
در این راستا می توان به حضور چشمگیر دانشجویان دانشگاه پیام نور استان قزوین در نمایشگاه توانمندی زنان استان قزوین با ارائه صنایع دستی دانشجویان رشته هنر در زمینه های سفال ، سرامیک ، سرامیک ، نگارگری ، چرم وقلمزنی اشاره نمود .
همچنین همزمان با اختتامیه نمایشگاه جناب آقای دکتر همتی استاندار قزوین از غرفه های مختلف بازدید به عمل آوردند . ایشان با حضور در غرفه دانشگاه پیام نور با اهداء لوح تقدیر از دانشجویان تجلیل نمودند.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما