اخبار
 
مراسم گرامیداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دانشگاه پیام نور مرکز قزوین برگزار شد.به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور، دکتر سید رضا مهرنیا در این مراسم با اشاره به ویژگی های انقلاب اسلامی ایران وتاثیر آن در گسترش دامنه علم در کشور ، دانشگاه پیام نور را از برکات ودستاوردهای انقلاب شمرد .
استاد رائفی پور سخنران این مراسم نیز با طرح موضوع ادیان ساختگی توسط صهیونیسم بین الملل وتوطئه آن ها برای خدشه دار نمودن چهره منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) از طریق تبلیغات گسترده (چاپ کتاب ، فیلم ،...) به منظوری روشنگری دانشجویان وبیداری وبصیرت افزایی اسلامی با نمایش چندین کلیپ به ارائه مطالبی در این زمینه پرداخت . وی همچنین به جنگ نرم و نیاز مقابله با آن اشاره نمود.
در این مراسم از خانواده معظم شهداء ، شاغل در دانشگاه پیام نور استان قزوین با تقدیم لوح وهدیه تقدیر به عمل آمد . در انتهای مراسم به قید قرعه به 15 نفر از دانشجویان شرکت کننده کمک هزینه سفر به مشهد مقدس اهداء گردید .
 این مراسم  با حضور دکتر سید رضا مهرنیا رییس دانشگاه پیام نور استان قزوین ، حجه الاسلام والمسلمین محبی مسئول نمایندگی دفتر نهاد مقام معظم رهبری وبرزگر مسئول بسیج دانشجویی استان برگزار شد.
 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما